602 440 187 kontakt@kocidom.org

Kup Wielkanocny Koszyczek dla podopiecznych Fundacji Koci Dom

Z całego serca dziękujemy!

Z całego serca dziękujemy wszystkim wielbicielom naszych czworonożnych podopiecznych. Jesteśmy zaskoczeni Waszym zaangażowaniem, nikt z nas nie spodziewał się aż tak dużego odzewu. Ilość zakupionych Wielkanocnych Koszyczków przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy z naszych podopiecznych otrzymał Koszyczek, są i tacy, którzy otrzymali dwa Koszyczki, a nasz Dziadunio dostał od Was aż trzy…

Od przybytku głowa nie boli!

Dobrze wiecie, że każdy lubi dostawać prezenty, im więcej tym lepiej, dlatego nawet jeśli któryś z naszych podopiecznych otrzymał już Wielkanocny upominek wcale nie oznacza, że nie może otrzymać kolejnego! Wszystko zależy od Was 🙂

Możesz pomóc jeszcze bardziej…

Każdy z Was może wesprzeć naszych podopiecznych kupując kolejny Wielkanocny Koszyczek dla wybranego czworonoga. Akcja trwa tylko do 10 kwietnia. Możecie także wesprzeć wolnożyjące koty, którymi opiekujemy się na codzień, dokarmiamy, doglądamy. Dowolnej wielkości darowiznę przeznaczoną na zakup Wielkanocnego prezentu możecie Państwo wpłacić na specjalnie utworzoną Wielkanocną zbiórkę na portalu Ratujemy Zwierzaki – KLIKNIJ TUTAJ

POZNAJCIE NASZE KOSZYCZKI WIELKANOCNE

Zrób coś wielkiego na Wielkanoc!

Od 22 marca do 10 kwietnia (włącznie) możesz zrobić coś naprawdę wielkiego dla naszych podopiecznych. Zrób im prezent z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Niech dostaną od Ciebie to czego najbardziej potrzebują, to czego najbardziej im brakuje!

Chcesz pomóc? To bardzo proste!

Wybierz swojego ulubieńca któremu chcesz kupić prezent, wybierz wielkość Wielkanocnego Koszyczka zapłać szybkim przelewem bankowym T-Pay, PayPal lub przelej środki bezpośrednio na nasz rachunek bankowy (w tytule przelewu wpisz imię zwierzaka).

Kup wirtualny Koszyczek!

Z Twojego prezentu zadowolony będzie każdy zwierzak będący pod opieką Fundacji Koci Dom. Nie ważne czy duży czy mały, czy starszy czy młodszy – gwarantujemy, że każdy będzie zachwycony!

Co znajduje się w Koszyczku?

Koszyczek dla kota składa się z karmy suchej i mokrej, podkładów higienicznych oraz żwirku. Koszyczek dla psa składa się suchej i mokrej karmy oraz smaczków.

Wybierz wielkość Koszyczka!

Od Ciebie zależy wielkość poszczególnych prezentów. Możesz wybrać mały koszyczek za 40,00 złotych, średni koszyk za 70,00 złotych i wielki kosz za 100,00 złotych.

Nie możesz się zdecydować?

Nie wiesz którego zwierzaka wybrać, nie wiesz komu zrobić Wielkanocny prezent, nie możesz się zdecydować? Nic nie szkodzi… Kliknij tutaj i wesprzyj naszą Wielkanocną skarbonkę na portalu Ratujemy Zwierzaki. Sami zdecydujemy któremu z naszych podopiecznych sprawić świąteczną niespodziankę!

Wybierz komu chcesz kupić Koszyczek Wielkanocny

Aby kupić Koszyczek Wielkanocny kliknij na zdjęcie naszego podopiecznego

AMORKA

ANITKA

BALBINKA

BATMAN

BURASKA

CYPISEK

DZIADUNIO

GRIZETA

ISKIERKA

JAGODA

KRÓLEWICZ

KSIĘŻNICZKA 1

KSIĘŻNICZKA 2

LUCEK

MANIUŚ

MARYNIA

MIODZIK

NERO

PAN SKARPETKA

ROSITA

Jak zapłacisz za koszyczek? To proste!

Za Wielkanocny Koszyczek dla podopiecznych Fundacji Koci Dom możesz zapłacić za pomocą szybkich przelewów internetowych realizowanych prez T-Pay lub PayPal.

Wpisz kwotę (np. 40, 70 ,100)
PLN

Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem T-Pay. Czytaj regulamin

Wpisz kwotę (np. 40, 70, 100)


Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem centrum rozliczeniowego PayPal

Wielkanocne Koszyczki dla naszych podopiecznych możesz także kupić za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego – numer konta znajduje się poniżej! W tytule wpłaty wpisz dla którego zwierzaka kupujesz Wielkanocny Koszyczek!

Fundacja „Koci Dom” im. Józefy Krawczyk
32-010 Kocmyrzów, ul. Głęboka 84

BNP Paribas Bank Polska S.A.

61 1600 1462 1744 5060 7000 0001

FIRMY GODNE POLECENIA

Pochwal się swoim koszyczkiem na portalu Facebook – kliknij przycisk UDOSTĘPNIJ. Niech wszyscy Twoi znajomi zobaczą, że jesteś z nami.

Niech wszyscy dowiedzą się o Twoim wielkim sercu i Wielkanocnych Koszyczkach Fundacji Koci Dom! Może oni też dołączą…