600 472 704 kontakt@kocidom.org

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI TEL. 600 472 704

List do Darczyńców!
Serce mi pęka, nie mogę się pogodzić, że zostałam oszukana i straciłam dom, w wyniku czego teraz najbardziej cierpią  zwierzaki. Sama mam gdzie mieszkać, ale bez zwierząt. Dla mnie to żadne  rozwiązanie, bo pomoc i ratowanie kociaków jest całym moim życiem, a fundacja KOCI DOM to cały świat dla tych skrzywdzonych zwierząt, głównie dla schorowanych staruszków, które miały mieć zapewniony dom na zawsze. Wiem, że nie mogę się poddać, bo jeszcze tyle kociaków potrzebuje pomocy, ale sama już nie dam rady i dlatego błagam o pomoc!

Mimo że mam ponad osiemdziesiąt lat jest we mnie bardzo dużo siły, opieka nad kotami daje mi sens życia, czuję się potrzebna, te małe, bezbronne istoty są dla mnie wszystkim. Wiem, że kiedyś umrę, wiem, że muszę zabezpieczyć moich podopiecznych, aby miały dach nad głową. Opiekę po mojej śmierci zapewni im moja córka, która obiecała, że będzie kontynuować moje dzieło, kiedy mnie już nie będzie.

Tylko zakup miejsca na ziemi dla fundacyjnych kotów i psów pozwoli mi stworzyć bezpieczną przystań dla swoich podopiecznych. Możesz mi w tym pomóc... Wpłać dowolną kwotę przeznaczoną na zakup fundacyjnego domu dla kotów i psów.
Józefa Krawczyk

Bez Was nie damy rady!
Aby zrozumieć w jak tragicznej sytuacji znalazła się pani Józefa i zwierzęta którymi się opiekuje poświęć dosłownie kilka minut swojego życia i obejrzyj poniższy film. Nie będzie łatwo, bo zakończenie jest wzruszające. Jeśli nie zdarzy się cud za parę miesięcy, kilkadziesiąt zwierząt wyląduje na ulicy lub trafi do schroniska... Błagamy Was o pomoc!

Pani Józefa opuszcza domek w Tczycy...
Kilka tygodni temu Józefa Krawczyk, założycielka Fundacji Koci Dom wraz ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi musiała opuścić drewniany domek w Tczycy, który przez osiem miesięcy wynajmowała. Właściciel podniósł czynsz, zażądał dodatkowo bardzo wysokiej kaucji. Na tak wysokie koszty nie stać było ponad osiemdziesięcioletniej kobiety.

UWAGA!

Wszystkie działania na rzecz Fundacji Koci Dom prowadzone są charytatywnie i nie są to działania dochodowe. Fundacja Koci Dom nie zatrudnia pracowników, nie wypłaca wynagrodzeń. Koszty związane z wynajmem oraz koszty mediów tj. prąd, woda itp. pokrywamy z własnych środków. Wszystkie prace remontowe, usługi kominiarskie, różne prace modernizacje (np. montaż pieca) w Kocim Domu także pokrywamy z własnych środków. Opłaty abonamentowe za telefony komórkowe i internet pokrywane są z prywatnych pieniędzy. Fundacja Koci Dom nie posiada własnego samochodu, korzystamy z naszych prywatnych aut, które utrzymujemy z własnych środków. Wszystkie opłaty związane z utrzymaniem samochodów np. przeglądy, wymiana opon, paliwo są pokrywane ze środków własnych.

Wszystkie pozyskane od Darczyńców środki przeznaczamy na utrzymanie zwierząt przebywających pod naszą opieką. Ze środków Fundacji opłacamy jedynie koszty leczenia, kastracji, sterylizacji, zakupu karm, leków, odżywek i suplementów, środków chemicznych, podkładów higienicznych, pampersów, żwirku itp.

Dokumenty do pobrania zostały przygotowane w formacie PDF,
jeśli nie dysponujecie przeglądarką Adobe Reader prosimy pobrać
program Adobe Reader (
Pobierz).

ROK 2022


Bilans za rok 2022


Rachunek zysków i strat za rok 2022


Informacja dodatkowa do sprawozdania finansowego za rok 2022


Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Koci Dom za rok 2022

FIRMY GODNE POLECENIA

Podoba Ci się ta strona? Możesz poinformować znajomych o istnieniu naszej Fundacji! Kliknij w poniższy przycisk i udostępnij wpis na portalu Facebook!