602 440 187 kontakt@kocidom.org

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI TEL. 602 440 187

UWAGA!

Wszystkie działania na rzecz Fundacji Koci Dom prowadzone są charytatywnie i nie są to działania dochodowe. Fundacja Koci Dom nie zatrudnia pracowników, nie wypłaca wynagrodzeń. Koszty związane z wynajmem oraz koszty mediów tj. prąd, woda itp. pokrywamy z własnych środków. Wszystkie prace remontowe, usługi kominiarskie, różne prace modernizacje (np. montaż pieca) w Kocim Domu także pokrywamy z własnych środków. Opłaty abonamentowe za telefony komórkowe i internet pokrywane są z prywatnych pieniędzy. Fundacja Koci Dom nie posiada własnego samochodu, korzystamy z naszych prywatnych aut, które utrzymujemy z własnych środków. Wszystkie opłaty związane z utrzymaniem samochodów np. przeglądy, wymiana opon, paliwo są pokrywane ze środków własnych.

Wszystkie pozyskane od Darczyńców środki przeznaczamy na utrzymanie zwierząt przebywających pod naszą opieką. Ze środków Fundacji opłacamy jedynie koszty leczenia, kastracji, sterylizacji, zakupu karm, leków, odżywek i suplementów, środków chemicznych, podkładów higienicznych, pampersów, żwirku itp.

Dokumenty do pobrania zostały przygotowane w formacie PDF,
jeśli nie dysponujecie przeglądarką Adobe Reader prosimy pobrać
program Adobe Reader (
Pobierz).

ROK 2022


Bilans za rok 2022


Rachunek zysków i strat za rok 2022


Informacja dodatkowa do sprawozdania finansowego za rok 2022


Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Koci Dom za rok 2022

ROK 2023


Bilans za rok 2023


Rachunek zysków i strat za rok 2023


Informacja dodatkowa do sprawozdania finansowego za rok 2023


Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Koci Dom za rok 2023

FIRMY GODNE POLECENIA

Podoba Ci się ta strona? Możesz poinformować znajomych o istnieniu naszej Fundacji! Kliknij w poniższy przycisk i udostępnij wpis na portalu Facebook!