600 472 704 kontakt@kocidom.org

KONTAKT Z NAMI

Szanowni Państwo,

Siedziba (biuro) naszej Fundacji mieści się w Kocmyrzowie, dokładny adres znajduje się w stopce na dole strony internetowej. Koty wraz z panią Józefą mieszkają w miejscowości Tczyca 30 (powiat miechowski, województwo małopolskie).

Jeżeli chcą Państwo adoptować kota, dostarczyć dary lub odwiedzić i poznać osobiście panią Józefę, zapraszamy to Tczycy, jednak prosimy, aby o odwiedzinach wcześniej uprzedzać telefonicznie. Z góry serdecznie dziękujemy.

Jakie dary rzeczowe są nam najbardziej potrzebne?
– karma sucha i mokra dla kociąt i dorosłych kotów,
– karma specjalistyczna, tzw. weterynaryjna,
– podkłady higieniczne,
– drapaki,
– legowiska,
– ręczniki,
– ręczniki papierowe,
– środki czystości,
– koce,
– transporterki.

Poza telefonicznym i osobistym kontaktem mogą Państwo napisać do nas wiadomość. Odpowiemy na nią najszybciej, jak będzie to możliwe. Aby przesłać nam wiadomość e-mail prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ

Fundacja „Koci Dom” im. Józefy Krawczyk
32-250 Tczyca 30
tel. +48 600 472 704

Jak już wspominaliśmy powyżej koty, którymi na codzień opiekuje się nasza Fundacja mieszkają wraz z panią Józefą w miejscowości Tczyca 30 Poniżej znajdą Państwo mapkę ułatwiającą dojazd na miejsce. Miejscowość Tczyca znajduje się w powiecie miechowskim, województwo małopolskie.

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Fundacja "Koci Dom” im. Józefy Krawczyk

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI TEL. 600 472 704

FIRMY GODNE POLECENIA

Podoba Ci się ta strona? Możesz poinformować znajomych o istnieniu naszej Fundacji! Kliknij w poniższy przycisk i udostępnij wpis na portalu Facebook!