600 472 704 kontakt@kocidom.org

Ty także możesz nam pomóc!

Kup wirtualną cegiełkę i pomóż kupić nam Koci Dom…

Podopieczni Kociego Domu tracą dach nad głową!

Jeśli nie zdarzy się cud…

Za parę miesięcy, kilkadziesiąt zwierząt, którymi opiekuje się Józefa Krawczyk – założycielka Fundacji Koci Dom wyląduje na ulicy lub trafi do schroniska.

Pani Józefa całe swoje życie poświęciła zwierzętom w potrzebie, zwierzętom, które są dla niej najważniejsze. Przez wiele lat uratowała i wyadoptowała setki kocich istnień.

„Serce mi pęka, nie mogę się pogodzić, że zostałam oszukana i straciłam dom, w wyniku czego teraz najbardziej cierpią  zwierzaki. Sama mam gdzie mieszkać, ale bez zwierząt. Dla mnie to żadne  rozwiązanie, bo pomoc i ratowanie kociaków jest całym moim życiem, a fundacja KOCI DOM to cały świat dla tych skrzywdzonych zwierząt, głównie dla schorowanych staruszków, które miały mieć zapewniony dom na zawsze. Wiem, że nie mogę się poddać, bo jeszcze tyle kociaków potrzebuje pomocy, ale sama już nie dam rady i dlatego błagam o pomoc!” – ze łzami w oczach tłumaczy Józefa Krawczyk, prezes Fundacji Koci Dom. „Gdyby koty mogły mówić opowiedziałyby ile łez ostatnio przelałam” – dodaje.

Aby zrozumieć w jak tragicznej sytuacji znalazła się pani Józefa i zwierzęta, którymi się opiekuje, poświęć dosłownie kilka minut swojego życia i obejrzyj poniższy film. Nie będzie łatwo, bo zakończenie jest wzruszające i pełne emocji.

Nieszczęścia chodzą parami…

 

Wszystko zaczęło sypać się pani Józefie po tym jak została oszukana przez męża i straciła rodzinny dom. Jakimś cudem szybko udało się znaleźć stary, drewniany, nieocieplony domek do wynajęcia, w którym miała nadzieję spokojnie prowadzić KOCI DOM.

Nieszczęścia jednak zawsze chodzą parami, a życie pisze własne scenariusze – dobrze o tym wiecie. Nowe warunki najmu, które zaproponował wynajmujący tj. podwyżka najmu o 65% plus 8 tysięcy kaucji jest poza możliwościami finansowymi, jeśli doda się do tego fatalne warunki mieszkaniowe oraz gigantyczne koszty ogrzewania.

Wydaje się, że jedynym rozwiązaniem będzie kupno własnego miejsca na ziemi – przede wszystkim dla zwierząt. Miejsca, w którym pani Józefa będzie mogła kontynuować dzieło swojego życia ratując kolejne kocie i psie istnienia.

Ratujemy Koci Dom!

 

Nie możemy dopuścić by Koci Dom zniknął z powierzchni ziemi, byłby to niewyobrażalny dramat dla zwierząt, które dzięki Fundacji pani Józefy mają zapewnione wszystko, co najlepsze oraz start w cudowne życie! Miejsce, które chcemy kupić z Państwa pomocą zapewni spokój i bezpieczeństwo, odmieni na lepsze życie wielu skrzywdzonych, porzuconych i bezdomnych zwierząt, które już nigdy nie będą narażone na tułaczkę, niepewną przyszłość i brak dachu nad głową.

„Mimo że mam ponad osiemdziesiąt lat jest we mnie bardzo dużo siły, opieka nad kotami daje mi sens życia, czuję się potrzebna, te małe, bezbronne istoty są dla mnie wszystkim. Wiem, że kiedyś umrę, wiem, że muszę zabezpieczyć moich podopiecznych, aby miały dach nad głową. Opiekę po mojej śmierci zapewni im moja córka, która obiecała, że będzie kontynuować moje dzieło, kiedy mnie już nie będzie” – wyznaje ze łzami w oczach pani Józefa.

Kup wirtualną cegiełkę dla podopiecznych Kociego Domu!

Nadzieja umiera ostatnia…

 

Bez Wasszej pomocy i wsparcia nie damy rady! Musimy zapewnić fundacyjny dach nad głową kociakom. Dom, dzięki któremu już nigdy nie będą narażone na tułaczkę, a pani Józefa nie będzie musiała martwić się o staruszki.

Bez żadnych obaw będzie mogła ratować kolejne bezdomne, skrzywdzone i porzucone mruczki, które już na zawsze, do końca swoich dni będą bezpieczne w Kocim Domu.

Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się zebrać środki na zakup starego domu do remontu, który będzie schronieniem dla fundacyjnych czworonogów. Z góry dziękujemy za każdą otrzymaną od Was wpłatę!

POZNAJCIE NASZE WIRTULANE CEGIEŁKI

Jak zapłacisz za cegiełkę? To proste!

Za WirtualnąCegiełkę dla podopiecznych Fundacji Koci Dom możesz zapłacić za pomocą szybkich przelewów internetowych realizowanych prez T-Pay lub PayPal.

Wybierz ilość cegiełekRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem T-Pay. Czytaj regulamin

Wybierz ilość cegiełekRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem centrum rozliczeniowego PayPal

Wirtualne Cegiełki możesz także kupić za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego – numer konta znajduje się poniżej! W tytule wpłaty wpisz ilość kupionych cegiełek!

Fundacja „Koci Dom” im. Józefy Krawczyk
32-010 Kocmyrzów, ul. Głęboka 84

BNP Paribas Bank Polska S.A.

61 1600 1462 1744 5060 7000 0001

Chcesz wpłacić większą kwotę?

Możesz pomóc jeszcze bardziej!

 

Jeżeli chcielibyście Państwo wspomóc panią Józefę i podopiecznych Fundacji Koci Dom większą kwotą, w całości przeznaczoną na zakup miejsca na ziemi dla psów i kotów możecie dokonać wpłaty darowizny bezpośrednio na specjalnie utworzoną zbiórkę na portalu Ratujemy Zwierzaki.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazane nam wsparcie i zaufanie.

FIRMY GODNE POLECENIA

Pochwal się swoją cegiełką na portalu Facebook – kliknij przycisk UDOSTĘPNIJ. Niech wszyscy Twoi znajomi zobaczą, że jesteś z nami.

Niech wszyscy dowiedzą się o Twoim wielkim sercu i Wirtualnych Cegiełkach Fundacji Koci Dom! Może oni też dołączą…