602 440 187 kontakt@kocidom.org

JAK MOŻESZ NAM POMÓC?

Gorąco zachęcamy do wsparcia naszej Fundacji. Możecie to Państwo zrobić na wiele sposobów. Będziemy wdzięczni za każdą otrzymaną złotówkę i obiecujemy wykorzystać ją najlepiej, jak tylko będzie to możliwe. Wesprzeć naszą Fundację można nie tylko finansowo, ale także rzeczowo.

Z radością przyjmiemy karmę suchą i mokrą dla kociąt i dorosłych kotów, karmę specjalistyczną, tzw. weterynaryjną (leczniczą) dla kotów starych, chorych na nerki, wątrobę i inne choroby, a także np. podkłady higieniczne, drapaki, ręczniki, środki czystości, koce, transporterki.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że najprościej będzie nas wesprzeć przekazując darowiznę. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy kilka kanałów płatności, dzięki czemu darowiznę można nam przekazać w bardzo szybki i prosty sposób, począwszy od wykonania tradycyjnego przelewu na nasz rachunek bankowy, jak również poprzez szybkie przelewy bankowe (w tym BLIK) realizowane przez PayPro oraz przez PayPal.

1

Określ kwotę darowizny

2

Wybierz kanał płatności

3

Przekaż darowiznę

4

Przyjmij nasze podziękowania

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć działania naszej Fundacji prosimy o przekazanie dowolnej wielkości darowizny. Darowiznę przekazać można na kilka sposobów np. za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego (numer rachunku znajduje się poniżej oraz w stopce strony), za pośrednictwem systemu płatności on-line T-Pay, za pomocą centrum rozliczeniowego PayPal oraz poprzez platformę RatujemyZwierzaki. Za każde okazane nam wsparcie i zaufanie z całego serca dziękujemy!

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem T-Pay. Czytaj regulamin

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem centrum rozliczeniowego PayPal

Darowiznę dla naszej Fundacji możecie Państwo także przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego – numer konta znajduje się poniżej!

BNP Paribas Bank Polska S.A.

61 1600 1462 1744 5060 7000 0001

Wesprzyj nas przez „RatujemyZwierzaki”

Naszą Fundację możecie Państwo wesprzeć także za pośrednictwem największej platformy „Pomagaczy” w Polsce. Portal RatujemyZwierzaki od lat z pomocą Darczyńców pomaga bezdomnym i potrzebującym zwierzętom. Każda organizacja zarejestrowana na portalu RatujemyZwierzaki została wcześniej wnikliwie zweryfikowana. Dzięki temu każdy Darczyńca wpłacający darowiznę ma pewność, że wszystkie zebrane środki zostaną uczciwie wykorzystane!

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz wesprzeć działania naszej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo albo regularnie każdego miesiąca.

Aby przekazać darowiznę skorzystaj z zamieszczonych obok banerów.

Wesprzyj nas przez Patronite

Od 30 marca 2023 roku każdy z Was może regularnie wspierać Fundację Koci Dom za pomocą platformy Patronite.

Aby przekazać darowiznę kliknij TUTAJ lub w baner Patronite

CHCESZ PRZEKAZAĆ DARY RZECZOWE – ZADZWOŃ 602 440 187

FIRMY GODNE POLECENIA

Podoba Ci się ta strona? Możesz poinformować znajomych o istnieniu naszej Fundacji! Kliknij w poniższy przycisk i udostępnij wpis na portalu Facebook!