600 472 704 kontakt@kocidom.org

JAK MOŻESZ NAM POMÓC?

List do Darczyńców!
Serce mi pęka, nie mogę się pogodzić, że zostałam oszukana i straciłam dom, w wyniku czego teraz najbardziej cierpią  zwierzaki. Sama mam gdzie mieszkać, ale bez zwierząt. Dla mnie to żadne  rozwiązanie, bo pomoc i ratowanie kociaków jest całym moim życiem, a fundacja KOCI DOM to cały świat dla tych skrzywdzonych zwierząt, głównie dla schorowanych staruszków, które miały mieć zapewniony dom na zawsze. Wiem, że nie mogę się poddać, bo jeszcze tyle kociaków potrzebuje pomocy, ale sama już nie dam rady i dlatego błagam o pomoc!

Mimo że mam ponad osiemdziesiąt lat jest we mnie bardzo dużo siły, opieka nad kotami daje mi sens życia, czuję się potrzebna, te małe, bezbronne istoty są dla mnie wszystkim. Wiem, że kiedyś umrę, wiem, że muszę zabezpieczyć moich podopiecznych, aby miały dach nad głową. Opiekę po mojej śmierci zapewni im moja córka, która obiecała, że będzie kontynuować moje dzieło, kiedy mnie już nie będzie.

Tylko zakup miejsca na ziemi dla fundacyjnych kotów i psów pozwoli mi stworzyć bezpieczną przystań dla swoich podopiecznych. Możesz mi w tym pomóc... Wpłać dowolną kwotę przeznaczoną na zakup fundacyjnego domu dla kotów i psów.
Józefa Krawczyk

Bez Was nie damy rady!
Aby zrozumieć w jak tragicznej sytuacji znalazła się pani Józefa i zwierzęta którymi się opiekuje poświęć dosłownie kilka minut swojego życia i obejrzyj poniższy film. Nie będzie łatwo, bo zakończenie jest wzruszające. Jeśli nie zdarzy się cud za parę miesięcy, kilkadziesiąt zwierząt wyląduje na ulicy lub trafi do schroniska... Błagamy Was o pomoc!

Pani Józefa opuszcza domek w Tczycy...
Kilka tygodni temu Józefa Krawczyk, założycielka Fundacji Koci Dom wraz ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi musiała opuścić drewniany domek w Tczycy, który przez osiem miesięcy wynajmowała. Właściciel podniósł czynsz, zażądał dodatkowo bardzo wysokiej kaucji. Na tak wysokie koszty nie stać było ponad osiemdziesięcioletniej kobiety.

Gorąco zachęcamy do wsparcia naszej Fundacji. Możecie to Państwo zrobić na wiele sposobów. Będziemy wdzięczni za każdą otrzymaną złotówkę i obiecujemy wykorzystać ją najlepiej, jak tylko będzie to możliwe. Wesprzeć naszą Fundację można nie tylko finansowo, ale także rzeczowo.

Z radością przyjmiemy karmę suchą i mokrą dla kociąt i dorosłych kotów, karmę specjalistyczną, tzw. weterynaryjną (leczniczą) dla kotów starych, chorych na nerki, wątrobę i inne choroby, a także np. podkłady higieniczne, drapaki, ręczniki, środki czystości, koce, transporterki.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że najprościej będzie nas wesprzeć przekazując darowiznę. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy kilka kanałów płatności, dzięki czemu darowiznę można nam przekazać w bardzo szybki i prosty sposób, począwszy od wykonania tradycyjnego przelewu na nasz rachunek bankowy, jak również poprzez szybkie przelewy bankowe (w tym BLIK) realizowane przez PayPro oraz przez PayPal.

1

Określ kwotę darowizny

2

Wybierz kanał płatności

3

Przekaż darowiznę

4

Przyjmij nasze podziękowania

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć działania naszej Fundacji prosimy o przekazanie dowolnej wielkości darowizny. Darowiznę przekazać można na kilka sposobów np. za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego (numer rachunku znajduje się poniżej oraz w stopce strony), za pośrednictwem systemu płatności on-line T-Pay, za pomocą centrum rozliczeniowego PayPal oraz poprzez platformę RatujemyZwierzaki. Za każde okazane nam wsparcie i zaufanie z całego serca dziękujemy!

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem T-Pay. Czytaj regulamin

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem centrum rozliczeniowego PayPal

Darowiznę dla naszej Fundacji możecie Państwo także przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego – numer konta znajduje się poniżej!

BNP Paribas Bank Polska S.A.

61 1600 1462 1744 5060 7000 0001

Wesprzyj nas przez „RatujemyZwierzaki”

Naszą Fundację możecie Państwo wesprzeć także za pośrednictwem największej platformy „Pomagaczy” w Polsce. Portal RatujemyZwierzaki od lat z pomocą Darczyńców pomaga bezdomnym i potrzebującym zwierzętom. Każda organizacja zarejestrowana na portalu RatujemyZwierzaki została wcześniej wnikliwie zweryfikowana. Dzięki temu każdy Darczyńca wpłacający darowiznę ma pewność, że wszystkie zebrane środki zostaną uczciwie wykorzystane!

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz wesprzeć działania naszej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo albo regularnie każdego miesiąca.

Aby przekazać darowiznę skorzystaj z zamieszczonych obok banerów.

Wesprzyj nas przez Patronite

Od 30 marca 2023 roku każdy z Was może regularnie wspierać Fundację Koci Dom za pomocą platformy Patronite.

Aby przekazać darowiznę kliknij TUTAJ lub w baner Patronite

CHCESZ PRZEKAZAĆ DARY RZECZOWE – ZADZWOŃ 600 472 704

FIRMY GODNE POLECENIA

Podoba Ci się ta strona? Możesz poinformować znajomych o istnieniu naszej Fundacji! Kliknij w poniższy przycisk i udostępnij wpis na portalu Facebook!