602 440 187 kontakt@kocidom.org

Poznaj gwiazdkowe upominki

DLA NASZYCH KOTÓW

DLA NASZYCH PSÓW

Zrób coś wielkiego na Boże Narodzenie!

Od 9 do 31 grudnia 2023 roku (włącznie) możesz zrobić coś naprawdę wielkiego dla naszych podopiecznych. Zrób im prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech dostaną od Ciebie to czego najbardziej potrzebują, to czego najbardziej im brakuje!

Chcesz pomóc? To bardzo proste!

Wybierz swojego ulubieńca któremu chcesz kupić prezent, wybierz wielkość Gwiazdkowego upominku zapłać szybkim przelewem bankowym T-Pay, PayPal lub przelej środki bezpośrednio na nasz rachunek bankowy (w tytule przelewu wpisz imię zwierzaka).

Kup Gwiazdkowy upominek!

Z Twojego prezentu zadowolony będzie każdy zwierzak będący pod opieką Fundacji Koci Dom. Nie ważne czy duży czy mały, czy starszy czy młodszy – gwarantujemy, że każdy będzie zachwycony!

Z całego serca dziękujemy!

Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom. Jesteśmy zaskoczeni Waszym zaangażowaniem. Każdy z naszych podopiecznych otrzymał upominek, są i tacy, którzy otrzymali dwa, a nawet trzy…

Od przybytku głowa nie boli!

Dobrze wiecie, że każdy lubi dostawać prezenty, im więcej tym lepiej, dlatego nawet jeśli wszyscy nasi podopieczni otrzymali już Świąteczny upominek wcale nie oznacza, że nie mogą otrzymać kolejnego! Wszystko zależy od Was 🙂

Z czego składa się upominek?

Upominek dla kota składa się z karmy suchej i mokrej, podkładów higienicznych oraz żwirku. Upominek dla psa składa się suchej i mokrej karmy oraz smaczków.

Wybierz wielkość prezentu!

Od Ciebie zależy wielkość poszczególnych prezentów. Możesz wybrać mały koszyczek za 50,00 zł, średni koszyk za 80,00 zł, duży kosz za 110,00 zł oraz kosz GIGANT za 150,00 zł.

Nie możesz się zdecydować?

Nie wiesz którego zwierzaka wybrać, nie wiesz komu zrobić Gwiazdkowy prezent, nie możesz się zdecydować? Nic nie szkodzi… Kliknij tutaj i wesprzyj naszą Gwiazdkową skarbonkę na portalu Ratujemy Zwierzaki. Sami zdecydujemy któremu z naszych podopiecznych sprawić świąteczną niespodziankę!

Wybierz komu chcesz kupić Świąteczny upominek

Aby kupić Gwiazdkowy upominek kliknij na zdjęcie naszego podopiecznego

ANITKA

BAJKA

BALBINKA

BATMAN

CYPISEK

CZARNULEK

DZIKUSEK

GRIZETTA

JAGODA

KRÓLEWICZ

KSIĘŻNA

KSIĘŻNICZKA

MANIUŚ

MARYNIA

MELA

NERO

RÓZIA

RYSIO

SZCZĘŚCIARZ

WĘGIELEK

Jak zapłacisz za upominek? To proste!

Za Gwiazdkowy upominek dla podopiecznych Fundacji Koci Dom możesz zapłacić za pomocą szybkich przelewów internetowych realizowanych prez T-Pay lub PayPal.

Wpisz kwotę (np. 50, 80, 110, 150)
PLN

Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem T-Pay. Czytaj regulamin

Wpisz kwotę (np. 50, 80, 110, 150)


Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem centrum rozliczeniowego PayPal

Gwiazdkowe upominki dla naszych podopiecznych możesz także kupić za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego – numer konta znajduje się poniżej! W tytule wpłaty wpisz dla którego zwierzaka kupujesz prezent!

Fundacja „Koci Dom” im. Józefy Krawczyk
32-010 Kocmyrzów, ul. Głęboka 84

BNP Paribas Bank Polska S.A.

61 1600 1462 1744 5060 7000 0001

FIRMY GODNE POLECENIA

Pochwal się swoim prezentem na portalu Facebook – kliknij przycisk UDOSTĘPNIJ. Niech wszyscy Twoi znajomi zobaczą, że jesteś z nami.

Niech wszyscy dowiedzą się o Twoim wielkim sercu i Świątecznych upominkach dla podopiecznych Fundacji Koci Dom! Może oni też dołączą…